Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Krakowska
Mszana Dolna

Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Koninie

Konina 430, 34-735, Konina, Niedźwiedź, Powiat Limanowski, Woj. Małopolskie 430, 34-735 Niedźwiedź POL

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Mszana Górna - Mszana Górna 128 - 2.62km
Parafia Św. Sebastiana  - Niedźwiedź - Niedźwiedź 129 - 3.21km
Parafia Matki Bożej Królowej Polski  - Łętowe - Łętowe 174 - 4.20km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Poręba Wielka - Poręba Wielka 499 - 4.24km
Parafia Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny  - Lubomierz - Lubomierz 275 - 4.40km