Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

Krakowska
Maków Podhalański

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Kojszówce

Kojszówka 217, 34-231, Kojszówka, Maków Podhalański, Powiat Suski, Woj. Małopolskie 217, 34-231 Maków Podhalański POL

Parafia Matki Bożej Pocieszenia  - Juszczyn - Juszczyn 539 - 2.53km
Parafia Matki Bożej Królowej Rodzin  - Białka Górna - Białka Górna 504 - 4.06km
Parafia Św. Apostołów Filipa i Jakuba  - Osielec - Osielec 1 - 4.23km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Kojszówka-Wieprzec - Kojszówka-Wieprzec 26 A - 4.41km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Maków Podhalański - ul. Kościelna 14 - 5.85km