Parafia św. Wojciecha

Poznańska
Krotoszyn

Kościół św. Wojciecha w Kobiernie

ulica Kobierska 46, 63-714, Kobierno, Krotoszyn, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 46, 63-714 Krotoszyn POL

Parafia św. Marii Magdaleny  - Krotoszyn - ul. Wiejska 37a - 3.54km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Krotoszyn - ul. Farna 10 - 3.87km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Krotoszyn - ul. Klasztorna 3 - 4.06km
Parafia św. Andrzeja Boboli  - Krotoszyn - ul. ks. Jerzego Popiełuszki 3 - 4.54km
Parafia św. Izydora Oracza  - Biadki - ul. Krotoszyńska 38 - 6.03km