Parafia Przemienienia Pańskiego

Poznańska
Lututów

Kościół Przemienienia Pańskiego w Klonowie

ulica ks. Józefa Dalaka 1, 98-273, Klonowa, Powiat Sieradzki, Woj. Łódzkie 1, 98-273 Klonowa POL

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Lututów - ul. Gimnazjalna 3 - 5.45km
Parafia św. Marcina i św. Zofii  - Godynice - Godynice 6 - 8.60km
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Uników - Uników 1 - 9.47km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Brąszewice - ul. Ks. Nierychlewskiego 8 - 9.88km
Parafia św. Stanisława  - Czajków - Czajków 59 - 9.92km