Parafia św. Jana Nepomucena

Poznańska
Złoczew

Kościół św. Jana Nepomucena w Kliczkowie Małym

Kliczków Mały 49, 98-275, Kliczków Mały, Brzeźnio, Powiat Sieradzki, Woj. Łódzkie 49, 98-275 Brzeźnio POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Brąszewice - ul. Ks. Nierychlewskiego 8 - 6.64km
Parafia św. Klemensa  - Wągłczew - Wągłczew 53 - 6.69km
Parafia św. Marcina i św. Zofii  - Godynice - Godynice 6 - 7.71km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Charłupia Wielka - Charłupia Wielka 17 - 7.72km
Parafia św. Idziego  - Brzeźnio - ul. Kościelna 13 - 8.19km