Parafia NMP Wniebowziętej

Poznańska
Kępno

Kościół NMP Wniebowziętej w Kierznie

Kierzno 14, 63-600, Kierzno, Kępno, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 14, 63-600 Kępno POL

Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Świbia - Świba 140 A - 3.27km
Parafia św. Józefa i Wszystkich Świętych  - Myjomice - Myjomice 81 - 3.35km
Parafia św. Idziego  - Mikorzyn - Mikorzyn 43 - 4.08km
Parafia św. Jadwigi Śląskiej  - Olszowa - ul. Granitowa 25 - 4.48km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Hanulin - ul. Bohaterów Westerplatte 56/58 - 6.13km