Parafia św. Jadwigi Śląskiej

Gnieźnieńska

Lipnowski

Kościół św. Jadwigi w Karnkowie

poniedziałek, wtorek , czwartek, piątek: 7:00, środa i sobota 16:00 (zima 17:00 lato)

Średnia: 4.8 (5 głosów)
Karnkowo 3, 09-151, Karnkowo, Czerwińsk nad Wisłą, Powiat Płoński, Woj. Mazowieckie 3, 09-151 Czerwińsk nad Wisłą POL

Parafia Opatrzności Bożej  - Kamienica - Kamienica 28 - 2.14km
Parafia św. Mateusza  - Smoszewo - Smoszewo 2 - 4.43km
Parafia św. Bartłomieja  - Czerwińsk - Grodziec - 4.75km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radzikowo - ul. Warszawska 1 Grodziec 5 - 5.42km
Parafia św. Leonarda  - Chociszewo - Chociszewo 43 - 6.46km