Parafia św. Stanisława Kostki i NMP Matki Kościoła

Łódzka
Wolborski

Kościół św. Stanisława Kostki i NMP Matki Kościoła w Karlinie

9:00, 11:00, 16:00 (oprócz wakacji oraz stycznia i lutego)

17:00 (od marca do października), 16:00 (od października do marca)

ulica Kościelna 1, 97-310, Karlin, Moszczenica, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 1, 97-310 Moszczenica POL

Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  - Szydłów - Szydłów Kolonia 45 - 4.15km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Piotrków Trybunalski - ul. Łódzka 49a - 5.34km
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża  - Moszczenica - ul. Cmentarna 6 - 5.48km
Parafia św. Jana Pawła II  - Piotrków Trybunalski - A.F. Modrzewskiego 8 - 6.37km
Kościół Rektoralny OO. Bernardynów Znalezienie Świętego Krzyża  - Piotrków Trybunalski - ul. Słowackiego 2 - 6.55km