Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ulica Wrocławska 209, 62-800, Kalisz, Woj. Wielkopolskie 209, 62-800 Kalisz POL

Parafia Bożego Ciała  - Nowe Skalmierzyce - ul. Kaliska 43 - 2.49km
Parafia św. Jana Pawła II  - Kalisz - Ks. Stanisława Piotrowskiego 13 - 3.30km
Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej  - Skalmierzyce - ul. Ostrowska 1 - 3.53km
Parafia św. Michała Archanioła  - Kalisz - ul. Dobrzecka 193 - 3.70km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Kalisz - Plac Bohaterów Westerplatte 1-3 - 3.70km