Parafia Wniebowzięcia NMP

Poznańska
Kalisz I

Kościół Wniebowzięcia NMP w Kaliszu

6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 (Msza dla dzieci), 16.00, 18.00 (W lipcu i w sierpniu nie ma Mszy św. w niedziele o 16.00)

6.30, 9.00, 12.00, 18.00 (W lipcu i w sierpniu nie ma Mszy św. w dni powszednie o 9.00)

Inne parafie w miejscowości
plac św. Józefa 7, 62-800, Kalisz, Woj. Wielkopolskie 7, 62-800 Kalisz POL

Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa  - Kalisz - ul. Kolegialna 2/1 - 0.06km
Parafia św. Mikołaja  - Kalisz - ul. Kanonicka 5 - 0.26km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Kalisz - ul. Sukiennicza 7 - 0.33km
Parafia Świętej Rodziny  - Kalisz - ul. Harcerska 1a - 0.90km
Parafia św. Matki Teresy z Kalkuty  - Kalisz - ul. Szewska 1 - 1.23km