Parafia bł. Michała Kozala

Poznańska
Kalisz I

Kościół bł. Michała Kozala w Kaliszu

godz. 17:30 (w okresie zimowym - 17.00)

Inne parafie w miejscowości
ulica Chocimska 8, 62-800, Kalisz, Woj. Wielkopolskie 8, 62-800 Kalisz POL

Parafia Św. Jakuba Apostoła  - Tłokinia - Tłokinia 99 - 3.09km
Parafia św. Gotarda  - Kalisz - ul. Kordeckiego 3 - 3.37km
Parafia św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa  - Kalisz - ul. Kolegialna 2/1 - 3.88km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Kalisz - Plac Świętego Józefa 7 - 3.88km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Kalisz - ul. Sukiennicza 7 - 3.97km