Parafia Narodzenia NMP

Kalisz II

Kościół Narodzenia NMP w Kaliszuh

niedziela 8.00, 10.00, 12.00 (dla dzieci), 18.00

oniedziałek 18.00 wtorek 7.00* środa 18.00 - Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy czwartek 7.00* piątek 18.00 sobota 18.00 (liturgia z niedzieli)

Inne parafie w miejscowości
ulica Beskidzka 5, 62-800, Kalisz, Woj. Wielkopolskie 5, 62-800 Kalisz POL

Parafia Miłosierdzia Bożego  - Kalisz - ul. Adama Asnyka 54-56 - 0.86km
Parafia św. Gotarda  - Kalisz - ul. Kordeckiego 3 - 1.38km
Parafia Opatrzności Bożej  - Kalisz - ul. Polna 8 - 1.62km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Kalisz - Plac Bohaterów Westerplatte 1-3 - 1.76km
Parafia Świętej Rodziny  - Kalisz - ul. Harcerska 1a - 1.88km