Parafia św. Marty

Krakowska
piekoszowski

Kościół św. Marty w Jaworzni

18:00 (w czasie zimowym o 17:00)

Średnia: 5 (2 głosów)
Jaworznia 160A, 26-065, Jaworznia, Piekoszów, Powiat Kielecki, Woj. Świętokrzyskie 160A, 26-065 Piekoszów POL

Parafia św. Siostry Faustyny Kowalskiej  - Szczukowice - Szczukowice 114 - 3.10km
Parafia Narodzenia NMP  - Piekoszów - ul. Częstochowska 52 - 3.41km
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus  - Kielce - ul. Klembowskiego 12 - 3.82km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Kielce - ul. Kolonia 34 - 4.18km
Parafia Chrystusa Odkupiciela  - Nowiny - ul. Przemysłowa 2 - 5.41km