Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

jędrzejowski

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jasionnej

Inne parafie w miejscowości
Jasionna 73, 28-300, Jasionna, Jędrzejów, Powiat Jędrzejowski, Woj. Świętokrzyskie 73, 28-300 Jędrzejów POL

Parafia św.Jakuba Apostoła  - Jakubów - Jakubów 34 - 3.00km
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Łysaków Drugi - Łysaków Drugi 50 - 6.64km
Parafia Świętej Trójcy  - Jędrzejów - ul. Jana Pawła II 2 - 6.71km
Parafia św. Józefa Robotnika  - Motkowice - ul. Główna 3 - 6.79km