Parafia św. Brata Alberta

Krakowska
Jabłonka

Kościół św. Brata Alberta w Jabłonce-Bory

Wtorek, czwartek i sobota: 07.00; Środa i piątek: 18.00 / X-IV – 17.00/; Poniedziałek – godzina zapowiadana w niedzielę w zależności od potrzeb

Inne parafie w miejscowości
34-480, 34-480 Jabłonka POL

Parafia Św. Jana Chrzciciela  - Orawka - Orawka 65 - 1.16km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Jabłonka - ul. Jana Pawła II 20 - 2.42km
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej  - Zubrzyca Dolna - Zubrzyca Dolna 272a - 2.63km
Parafia Św. Stefana  - Lipnica Mała - Lipnica Mała 347 - 4.39km
Parafia Św. Marcina  - Podwilk - Podwilk 289 - 5.28km