Parafia NMP Królowej Polski

Grabówka 125
Grabówka 23-235

Inne parafie w miejscowości
Grabówka 125, 23-235, Grabówka, Annopol, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 125, 23-235 Annopol POL

Parafia Narodzenia NMP  - Księżomierz - ul. Kościelna 35 - 2.56km
Parafia Św. Małgorzaty i Św. Mikołaja  - Świeciechów Poduchowny - Świeciechów 1 - 7.21km
Parafia Św. Stanislawa Biskupa i Męczennika  - Dzierzkowice - Rynek 144 - 8.19km
Parafia św.Anny  - Prawno - - 8.20km
Parafia św. Joachima i św. Anny  - Annopol - ul. Kościuszki 1 - 8.86km