Parafia św. Stanisława BM i św. Jana Chrzciciela

w Gościeradowie Plebańskim

Lubelska

Zaklików

Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika i św. Jana Chrzciciela w Gościeradowie

9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 10.00 (Agatówka), 9.00 (Budki), 8.00 (Marynopole), 11.00 (Salomin)

według intencji

Obszar parafii (Kolęda)

Agatówka, Budki, Dropiówka, Gościeradów, Kolonia Gościeradów, Łany, Marynopole, Salomin, Wólka Gościeradowska, Zaborze.

Średnia: 5 (1 głosów)
23-275, Gościeradów Plebański, Gościeradów, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie, 23-275 Gościeradów POL

Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe  - Szczecyn - Szczecyn 63 - 4.89km
Parafia NMP Królowej Polski  - Liśnik Duży - Liśnik Duży 161a - 5.85km