Parafia Matki Łaski Bożej

ul. Kostrzyńska 9
Górzyca Odrzańska 69-113

ulica Kostrzyńska 9, 69-113, Górzyca, Powiat Słubicki, Woj. Lubuskie 9, 69-113 Górzyca POL

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  - Laski Lubuskie - Laski Lubuskie 10 - 4.42km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Pamięcin - Pamięcin 22 - 4.87km
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej  - Czarnów - ul. Stańska 6 - 8.13km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła  - Kostrzyn - ul. Kard. St.Wyszyńskiego 2 - 10.36km
Parafia Matki Bożej Rokitniańskiej  - Kostrzyn - ul. Jana Pawła II 8 - 10.69km