Parafia Matki Bożej Bolesnej

Lubelska

Zawichost

Kościół Matki Bożej Bolesnej w Górach Wysokich

8.00, 12.00, 10.00 (Garbów)

18.00 (zimą o 17.00), Garbów (w pierwsze piątki miesiąca o 15.00)

Święta zniesione

Obszar parafii (Kolęda)

Czermin, Gałkowice, Garbów, Góry Wysokie, Kichary Nowe, Kichary Stare, Romanówka.

Średnia: 5 (1 głosów)
Góry Wysokie 50, 27-620, Góry Wysokie, Dwikozy, Powiat Sandomierski, Woj. Świętokrzyskie 50, 27-620 Dwikozy POL

Parafia św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika  - Dwikozy - ul. Sportowa 1 - 2.65km
Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata  - Sandomierz - ul. Dobkiewicza 12 - 4.97km