Parafia św. Mikołaja Biskupa

Łódzka
Piotrkowski

Kościół św. Mikołaja Biskupa w Gomulinie

w różnych godzinach, należy sprawdzać w ogłoszeniach parafialnych

ulica Jana Pawła II 15, 97-371, Gomulin, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 15, 97-371 Wola Krzysztoporska POL

Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  - Szydłów - Szydłów Kolonia 45 - 4.25km
Parafia św. Wojciecha Biskupa  - Krzepczów - Krzepczów 13 - 6.28km
Parafia NMP Królowej Pokoju  - Piotrków Trybunalski - ul. Kotarbińskiego 9 - 6.47km
Kościół Rektoralny OO. Bernardynów Znalezienie Świętego Krzyża  - Piotrków Trybunalski - ul. Słowackiego 2 - 6.61km
Parafia św. Jana Pawła II  - Piotrków Trybunalski - A.F. Modrzewskiego 8 - 6.70km