Parafia Matki Bożej Fatimskiej

Wieliczka-Zachód

Kościół Matki Bożej Fatimskiej w Golkowicach

8.00; 10.00; 11.30; 18.00

Golkowice 457, 30-697, Golkowice, Wieliczka, Powiat Wielicki, Woj. Małopolskie 457, 30-697 Wieliczka POL

Parafia Pana Jezusa Dobrego Pasterza  - Sygneczów - - 1.87km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Kraków - ul. Bogdanowskiego 14 - 2.02km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Kraków - ul. Niebieska 53 - 2.58km
Parafia Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela  - Rzeszotary - Rzeszotary 106 - 3.02km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Kraków - ul. Cechowa 144A - 3.69km