Parafia św. Idziego

Krakowska
Bolechowice

Kościół św. Idziego w Giebułtowie

8:00, 11:00, 15:20(maj, czerwiec), 15:30(październik)

19:00(pon., śr, I czw., I i III pt. miesiąca, sob. od Wielkanocy do 30 września), 7:00(wt., czw., II i IV pt. miesiąca), 19:00(w maju i czerwcu), 18:00(październik), 21:00(II każdego dnia miesiąca), 18:00(22 każdego dnia miesiąca), 17:30(sob., październik

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (4 głosów)
ulica św. Idziego 2, 32-085, Giebułtów, Wielka Wieś, Powiat Krakowski, Woj. Małopolskie 2, 32-085 Wielka Wieś POL

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela  - Korzkiew - Korzkiew 3 - 2.49km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Kraków - ul. Gaik 7 - 3.33km
Parafia Narodzenia NMP  - Zielonki - ul. ks. Michalika 1 - 3.60km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Bębło - pl. ks. kard. Wojtyły 1 - 3.87km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Wola Zachariaszowska - plac Józefa Kusia 2 - 4.21km