Parafia św.Antoniego Padewskiego

Gąski 19-406

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
Gąski 27, 97-371, Gąski, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 27, 97-371 Wola Krzysztoporska POL

Parafia św. Wawrzyńca  - Bujny - ul. Parafialna 12 - 0.99km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Wola Krzysztoporska - ul. Wesoła 46 - 4.25km
Parafia NMP Królowej Pokoju  - Piotrków Trybunalski - ul. Kotarbińskiego 9 - 5.53km
Kościół Rektoralny OO. Bernardynów Znalezienie Świętego Krzyża  - Piotrków Trybunalski - ul. Słowackiego 2 - 5.91km