Parafia Narodzenia NPM

Mogilany

Kościół Narodzenia NPM w Gaju

18.00 (sobota), 7.30, 9.30, 11.30, 17.00

ulica Maryjna 6, 30-444, Gaj, Mogilany, Powiat Krakowski, Woj. Małopolskie 6, 30-444 Mogilany POL

Parafia Św. Brata Alberta  - Libertów - Ulica: Jana Pawła II 47 (Libertów 331) - 1.27km
Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Kraków - ul. Ważewskiego 6 B - 2.41km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Mogilany - ul. Krakowska 2 - 2.49km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Kraków - ul. Dębskiego 6B - 3.03km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Kraków - ul. Mieczysława Wrony 104 - 3.96km