Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Krakowska
Skawina

Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego w Facimiechu

Facimiech 206, 32-051, Facimiech, Skawina, Powiat Krakowski, Woj. Małopolskie 206, 32-051 Skawina POL

Parafia Przenajświętszej Trójcy  - Czernichów - Czernichów 57 - 3.38km
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  - Krzęcin - Krzęcin 47 - 3.49km
Parafia NMP Królowej Polski  - Dąbrowa Szlachecka - Dąbrowa Szlachecka 9 - 3.59km
Parafia NMP Matki Kościoła  - Jaśkowice - Jaśkowice 13a - 3.88km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Paszkówka - Paszkówka 68 - 4.19km