Parafia Najświętszego Serca Jezusa

Kościół Najświętszego Serca Jezusa w Dzwono-Sierbowicach

8.00, 10.00, 11.30, 16.00

Średnia: 5 (4 głosów)
Dzwono-Sierbowice 51, 42-436, Dzwono-Sierbowice, Pilica, Powiat Zawierciański, Woj. Śląskie 51, 42-436 Pilica POL

Parafia św.Mikołaja  - Kidów - Kidów - 3.34km
Parafia Najświętszego Imienia Jezus  - Pilica - Biskupice 47 - 4.35km
Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty  - Pilica - ul. Partyzantów 4 - 4.65km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Giebło - ul. Częstochowska 72 - 4.94km
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP  - Wierbka - - 6.29km