Parafia św. Mateusza Apostoła

Syców

Kościół św. Mateusza Apostoła w Drołtowicach

9:30 (Dziesławice)

15:00 (soboty - Dziesławice), 16:00 (soboty - Dziesławice), 16:30 (środy), 17:00, 17:30 (z wyjątkiem środy), 18:00 (piątki - Dziesławice)

Średnia: 5 (1 głosów)
Drołtowice 15, 56-500, Drołtowice, Syców, Powiat Oleśnicki, Woj. Dolnośląskie 15, 56-500 Syców POL

Parafia św.Andrzeja Apostoła  - Szczodrów - - 4.30km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Bukowina Sycowska - Bukowina Sycowska 51 - 4.85km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Stradomia Wierzchnia - Stradomia Wierzchnia 39 A - 7.53km
Parafia św. Józefa Rzemieślnika  - Międzybórz - ul. Kościelna 8 - 8.59km
Parafia Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych  - Twardogóra - pl. Piastów 1 - 9.25km