Parafia św. Bartłomieja Apostoła

Częstochowska
sulmierzycki

Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Dobryszycach

ulica Wolności, 97-505, Dobryszyce, Powiat Radomszczański, Woj. Łódzkie, 97-505 Dobryszyce POL

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Dobryszce - ul. Wolności 1 - 0.03km
Parafia św. Alberta Chmielowskiego  - Blok Dobroszyce - ul. Dobryszycka 15 - 4.37km
Parafia św. Alberta Chmielowskiego  - Stobiecko Szlacheckie - Stobiecko Szlacheckie 179 - 4.80km
Parafia św. Klemensa Papieża i Męczennika  - Lgota Wielka - Radomszczańska 70 - 5.54km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Brudzice - ul. Wieluńska 15 - 5.69km