Toruńska

Toruńska

parafia ulica
Parafia św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
Parafia św. Andrzeja Boboli w Pieńkach Królewskich
Parafia Przemienienia Pańskiego i Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Przełęku
Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników Polskich w Przysieku
Parafia św. Jana Chrzciciela w Narzymiu
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej i NMP Wspomożycielki Wiernych w Nawrze
Parafia św. Jana Chrzciciela w Nowej Wsi Królewskiej
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Kruszynach
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Grudziądzu
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie
Parafia św. Jakuba Apostoła w Białutach
Parafia Jezusa Miłosiernego w Brodnicy
Parafia św. Jana Pawła II Papieża w Burka
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Zwiniarzu Zwiniarz
Parafia św. Barbary w Złotowie Złotowo 67
Parafia św. Stanisława Kostki w Złejwsi Wielkiej ul. Jasna 16
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Zieleniu Zieleń 17
Parafia św. Marcina Biskupa we Wrockach Wrocki 7
Parafia św. Jakuba Apostoła w Wielkich Radowiskach Dębowa Łąka
Parafia Wniebowzięcia NMP w Wielkich Łunawach Wielkie Łunawy (11)1
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Wielkim Czystem Wielkie Czyste 10
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Wielkim Łęcku Wielki Łęck
Parafia św. Katarzyny i św. Małgorzaty w Wielkiej Łące Wielka Łąka
Parafia Opatrzności Bożej w Wąpiersku Wąpiersk 22
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Wabczu Wabcz 16
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Unisławiu ul. Chełmińska 57
Parafia św. Michała Archanioła w Tylicach Tylice 48
Parafia św. Józefa w Turznicach Turznice 54
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej Turza Wielka
Parafia Wniebowzięcia NMP w Trzebczu Szlacheckim Trzebcz Szlachecki 4
Parafia św. Antoniego Padewskiego w Tereszewie
Parafia św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Świerczynkach Świerczynki 8
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Szynychu Szynych 49
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Szwarcenowie ul. Wiejska 69
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Szembruku Szembruk 94
Parafia św. Męczenników Fabiana i Sebastiana w Szczuce Szczuka 94
Parafia św. Wawrzyńca Męczennika w Szczepankach Szczepanki 29
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Sumowie Sumowo 31
Parafia Matki Boskiej Śnieżnej w Srebrnikach Srebrniki 43
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Skarlinie Skarlin 19
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Siemoniu
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Sampławie
Parafia św. Sebastiana w Rywałdzie Rywałd Królewski 48
Parafia św. Wawrzyńca w Ryńsku ul. Mikołaja Ryńskiego 30
Parafia św. Barbary w Rumianie Rumian 16
Parafia św. Wawrzyńca w Rożentalu Rożental 122
Parafia św. Anny w Radzyniu Chełmińskim ul. Dąbrowskich 33
Parafia św. Wawrzyńca i Mikołaja w Radoszkach Radoszki 40
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomnie Radomno 76
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przecznie Przeczno