Opolska

Opolska - Msze święte w kościołach, parafiach

ul. Strzelecka 12
Jaryszów 47-143
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00 (filia), 10:45

Reńska Wieś 49
Reńska Wieś 48-314
Polska

Msze św. w niedzielę

9:00, 10:30, 12:00

ul. Zawadzkiego 32
Łambinowice 48-316
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 11:00

Jasienica Dolna 22
Jasienica Dolna 48-315
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00, 11:00

ul. ks. Bończyka 15
Borucin 47-470
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 10:00

Msze święte w dni powszednie

17:00 (sobota)

ul. Pawlety 34
Suchy Bór 46-053
Polska

Msze św. w niedzielę

9.30, 16.00

Msze święte w dni powszednie

18.00 (sobota)

Nowaki 45
Nowaki 48-384
Polska

Msze św. w niedzielę

10:00, 11:30 (filia)

Jarnołtów 18
Jarnołtów 48-357
Polska

Msze św. w niedzielę

9:30

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota)

ul. Domańskiego 4
Opole 45-819
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00, 11:00, 18:00

ul. Szczęśliwa 2a
Opole 45-960
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:00

Msze święte w dni powszednie

11:00 (sobota)

ul. J. Hallera 2
Opole 45-782
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:00, 18:00

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota)

Wysoka 52
Wysoka 46-300
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 8:30, 10:00, 11:30

ul. Ojca Alarda 3
Borki Wielkie 46-300
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 8:00 (filia), 8:30 (w języku niemieckim), 10:00, 10:00 (filia)

ul. Wiejska 65
Nieznaszyn 47-263
Polska

Msze św. w niedzielę

8:30, 10:00

ul. Szkolna 10
Łany 47-256
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 10:00

ul. Kościelna 9
Długomiłowice 47-208
Polska

Msze św. w niedzielę
  • 7:30, 9:00, 10:30
  • w okresie letnim: 7:00, 8:30, 10:00

ul. Szkolna 7
Dobra 47-364
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:00

ul. Braci Bassy 40
Bąków 46-233
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 9:30 (filia), 11:00

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota - filia)

ul. Kościelna 1
Bażany 46-243
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00 (pierwsza niedziela miesiąca w języku niemieckim), 10:00

Ściborzyce Wielkie 12
Ściborzyce Wielkie 48-130
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00 (filia), 10:30

ul. Kościelna 2
Nowa Cerekwia 48-133
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 11:00

ul. Koscielna 2
Księże Pole 48-133
Polska

Msze św. w niedzielę

17:00 (filia), 9:30

Dziećmarów 87
Dziećmarów 48-120
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00

Msze święte w dni powszednie

18:30 (sobota)

Boguchwałów 125
Boguchwałów 48-100
Polska

Msze św. w niedzielę

11.00

Babice
Babice 48-120
Polska

Msze św. w niedzielę

10:00 (Bernacice), 11:00, 14:00 (co drugi tydzień)

Msze święte w dni powszednie

17:00

ul. Szkolna 7
Stare Koźle 47-223
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:30

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota)

ul. Brzozowa 21
Stara Kuźnia 47-246
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 9:30 (filia), 11:00

ul. Stanisława Staszica 1
Kędzierzyn-Koźle 47-230
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00, 9:30 (filia), 10:30, 10:45 (filia), 12:00, 18:00

ul. Ligonia 22
Kędzierzyn-Koźle 47-220
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 19:00

ul. Bolesława Krzywoustego 2
Kędzierzyn-Koźle 47-232
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 15:00, 18:30, 14:00 (pierwsza i trzecia niedziela miesiąca dla dzieci)

Msze święte w dni powszednie
  • 6:30, 8:00, 18:00
  • w lipcu i sierpniu: 7:00, 18:00

ul. Kłodnicka 2
Kędzierzyn-Koźle 47-206
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30

ul. Fredry 36
Kędzierzyn-Koźle 47-230
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 10:00

Msze święte w dni powszednie

18:30 (sobota)

ul. Polna 11
Malnia 47-316
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:00

ul. Dworcowa 1a
Górażdże 47-316
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:00

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota)

ul. Krapkowicka 102
Gogolin 47-320
Polska

Msze św. w niedzielę

8.00, 10.30, 9.15 (druga niedziela miesiąca dwujęzyczna, polsko-niemiecka)

Msze święte w dni powszednie

8.00 (środa, sobota), 18.00 (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, sobota), 16.30 (pierwszy piątek miesiąca),

Żelazna 56
Żelazna 49-200
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 9:30 (filia), 11:00

Lipowa 81
Lipowa 49-200
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:30 (filia), 11:00

Gałązczyce 45
Gałązczyce 49-200
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:30, 11:00

ul. Wiejska 125
Stary Las 48-335
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:30

Nowy Las 35
Nowy Las 48-335
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 11:00

Gierałcice 59
Gierałcice 48-349
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 11:30

ul. Kościuszki 31
Debrzyca 48-100
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:30

ul. Wiejska 85
Nowy Browiniec 48-231
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30 (w języku niemieckim), 9:15, 11:00 (filia)

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota - filia)

Golczowice 2
Golczowice 48-250
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 10:00 lub 8:00, 9:30 (w języku niemieckim), 11:00

ul. Kościelna 20
Myślina 46-380
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 9:00, 10:30

Wysoka k/Branic 20
Branice 48-140
Polska

Msze św. w niedzielę

8:00, 9:30, 11:00

ul. Długa 13
Nasiedle 48-130
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00 (filia), 10:30

Ligota Bialska 1
Ligota Bialska 48-215
Polska

Msze św. w niedzielę

7:30, 10:00

ul. Irydowa 23
Opole 45-655
Polska

Msze św. w niedzielę

9.00 (Grotowice), 11.00 (rodzinna), 18.00

Msze święte w dni powszednie

8.00 (środa, sobota), 18.00 (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek), 17.00 (Grotowice w sobotę)

ul. Krapkowicka 63
Żywocice 47-300
Polska

Msze św. w niedzielę

7:00 (w języku niemieckim), 9:00, 10:30

Msze święte w dni powszednie

18:00 (sobota)