koszalińsko-kołobrzeska

koszalińsko-kołobrzeska

parafia ulica
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Mieszałkach
Parafia NMP Królowej Polski w Pile
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Połczynie-Zdroju
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Połczynie-Zdroju
Parafia św. Józefa Rzemieślnika w Siemianicach
Parafia św. Pio w Ustce
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Witankowie
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika we Włynkówku
Parafia Matki Bożej Gwiazdy Morza w Mielnie
Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Lipiu
Parafia św. Matki Teresy z Kalkuty w Koszalinie
Parafia MB Częstochowskiej w Zegrzu Pomorskim
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zarańsku Zarańsko 42
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Wytownie Wytowno 40
Parafia św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Wyszewie
Parafia Przemienienia Pańskiego we Wrzosowie Wrzosowo 27a
Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Wieszynie
Parafia Wniebowzięcia NMP w Wierzchowie
Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Starym Wierzchowie Stare Wierzchowo 25
Parafia św. Wojciecha BM w Wierzchowie pl. Orła Białego 5
Parafia św. Antoniego w Człopie ul. Zwycięstwa Wojska Polskiego 4
Parafia NMP Królowej Polski w Warszkowie
Parafia MB Różańcowej w Dzierżążnie Wielkim
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Morskim ul. Bolesława Chrobrego 10
Parafia św. Bartłomieja w Uniechowie Uniechów 21
Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Tychowie ul. Kościelna 2
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Trzebielinie Trzebielino 88
Parafia Wniebowzięcia NMP w Toporzyku Toporzyk 3
Parafia Narodzenia NMP w Świeszynie
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Śmiechowie Śmiechów 26 A
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Szczeglinie
Parafia św. Jana Bosko w Sycewicach ul. Słupska 11
Parafia św. Andrzeja Boboli w Sulechówku
Parafia św. Jana Bosko w Suchorzu Suchorze 57
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Starym Jarosławiu Stary Jarosław 26
Parafia św. Judy Tadeusza w Starym Chwalimiu Barwice
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Jędrzejewie Jędrzejewo 58
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Stanominie
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Słowinie Słowino
Parafia św. Stanisława Kostki w Słonowicach
Parafia św. Piotra i Pawła w Sławsku Sławsko 97a
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Sławoborzu ul. Kolejowa 10
Parafia św. Stanisława BM w Sikorach
Parafia św. Stanisława Kostki w Siemyślu ul. Kościelna 6
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Siemczynie ul. Kościelna 68
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siecieminie Sieciemin 47
Parafia św. Stanisława Kostki w Sianowie ul. Kościelna 1
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Mikołaja w Rzecznicy Przechlewska 15
Parafia św. Szczepana w Rymaniu ul. Koszalińska 8