Drohiczyńska

Drohiczyńska


 

KALENDARZ PARAFIALNY 2021

 

MSZA ONLINE

 

Parafie Adres parafii
Parafia Świętego Leonarda

ul. Nowomiejska 74
07-100 Liw
Polska

Parafia NMP Matki Kościoła

Ruchna 171
07-100 Ruchna
Polska

Parafia św. Ojca Pio

ul. bł. ks. Jerzego Popiełuszki 2
07-100 Węgrów
Polska

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Chłopków 40
08-210 Chłopków
Polska

Parafia Świętego Rocha

Miłkowice Maćki 40
17-312 Miłkowice Maćki
Polska

Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Niemyje Nowe 39
17-123 Niemyje Nowe
Polska

Parafia Matki Bożej Królowej Świata

Szmurły 96
17-120 Szmurły
Polska

Parafia NMP Wspomożenia Wiernych

Klichy 2A
17-120 Klichy
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Łubin Kościelny 49
17-100 Łubin Kościelny
Polska

Parafia Najświętszej Opatrzności Bożej

ul. Wrzosowa 16
17-100 Bielsk Podlaski
Polska

Parafia Najświętszego Zbawiciela

Zembrów 16
08-331 Zembrów
Polska

Parafia św. Andrzeja Apostola

ul. Piórkowska 16
17-132 Wyszki
Polska

Parafia Świętej Trójcy

Wyrozęby Podawce 44
08-307 Repki
Polska

Parafia św. Antoniego z Padwy

Al. Jana Pawła II 1
08-304 Wirów
Polska

Parafia św. Doroty Panny i Męczennicy

Winna - Poświętna 8
18-230 Winna Poświętna
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

ul. Brańska 4
17-132 Topczewo
Polska

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Śledzianów 5
17-312 Śledzianów
Polska

Parafia Najświętszej Trójcy

Szkopy 7
08-307 Szkopy Repki
Polska

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

ul. Kościelna 2
17-132 Strabla
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika

ul. Węgrowska 9
07-104 Stoczek
Polska

Parafia św. Anny

ul. Kościelna 6
08-320 Sterdyń
Polska

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Węgrowska 24
07-100 Starawieś
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Skrzeszew 137
08-307 Skrzeszew
Polska

Parafia św. Wojciecha

ul. Szkolna 1
08-300 Skibniew
Polska

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Serpelice 89
08-220 Serpelice
Polska

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Seroczyn 8
08-320 Seroczyn
Polska

Parafia św. Jerzego

Sawice Wieś 52
08-307 Sawice
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

ul. Kościelna 2
08-220 Sarnaki
Polska

Parafia św. Jana Chrzciciela

Pl. Kościelny 1
07-140 Sadowne
Polska

Parafia św. Izydora

Rusków 79
08-210 Rusków
Polska

Parafia Św. Trójcy

ul. Kościelna 31b
08-312 Rozbity Kamień
Polska

Parafia Trójcy Przenajświętszej

Prostyń 106
07-319 Prostyń
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Pobikry 48
18-230 Pobikry
Polska

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Kościelna 10
08-210 Platerów
Polska

Parafia Przemienienia Pańskiego

Perlejewo 34
17-322 Perlejewo
Polska

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

ul. Broniewskiego 34
07-132 Ostrówek
Polska

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

Ostrożany 2
17-312 Ostrożany
Polska

Parafia Matki Bożej Bolesnej

Osmola 1
17-306 Osmola
Polska

Parafia Chrystusa Króla

Ogrodniki 46
07-132 Ogrodniki
Polska

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

ul. Okrężna 2
17-330 Nurzec Stacja
Polska

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Nieciecz 11
08-331 Nieciecz
Polska

Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława Biskupa i Męczennika

ul. Kościelna 2
17-210 Narew
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

ul. Kościelna 1
17-332 Milejczyce
Polska

Parafia Przemienienia Pańskiego

ul. Brzeska 134
17-307 Mielnik
Polska

Parafia Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny - Sanktuarium

ul. Kościelna 1
07-106 Miedzna
Polska

Parafia Matki Bożej Różańcowej

Łysów 36
08-109 Przesmyki
Polska

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

ul. Długa 40
07-130 Łochów
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Łazówek 6
08-320 Łazówek
Polska

Parafia św. Wawrzyńca

Kożuchówek 1
08-311 Kożuchówek
Polska

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Kościelna 3
08-330 Kosów Lacki
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika

Knychówek 6
08-108 Knychówek
Polska

Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

Kłopoty Stanisławy 8
17-300 Kłopoty Stanisławy
Polska

Parafia św. Zygmunta

ul. 1 Maja 1
17-250 Kleszczele
Polska

Parafia św. Stanisława Kostki

Jerzyska 7
07-130 Jerzyska
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. H. Sienkiewicza 2
08-304 Jabłonna Lacka
Polska

Parafia Matki Bożej Anielskiej

Horoszki Duże 36
08-220 Horoszki Duże
Polska

Parafia św. Jana Chrzciciela

Granne 66
17-322 Granne
Polska

Parafia Trójcy Świętej

Dziadkowice 17
17-306 Dziadkowice
Polska

Parafia Trójcy Przenajświętszej - Katedra

ul. Kościelna 10A
17-312 Drohiczyn
Polska

Parafia św. Doroty Dziewicy i Męczennicy

Domanowo 75
17-120 Domanowo Polska
Polska

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

Dołubowo 81A
17-306 Dołubowo
Polska

Parafia św. Jana Chrzciciela

Czerwonka Grochowska 43
08-300 Czerwonka Grochowska
Polska

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

ul. 1 Maja 76
17-240 Czeremcha
Polska

Parafia św. Andrzeja Boboli

Czekanów 18
08-304 Czekanów
Polska

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Kościelna 4
17-300 Czartajew
Polska

Rektorat Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia

Czaje 34
18-230 Ciechanowiec
Polska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Chojewo 102
17-120 Chojewo (Brańsk)
Polska

Rektorat Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Chłopków 40
08-210 Chłopków
Polska

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Ceranów 14
08-322 Ceranów
Polska

Parafia św. Andrzeja Boboli

Budziska 47
07-130 Budziska
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Kościelna 3
17-120 Brańsk
Polska

Parafia św. Józefa i św. Antoniego

ul. Bielska 26a
17-111 Boćki
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Bazylika

ul. Strażacka 5
07-100 Węgrów
Polska

Parafia św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy

ul. Kościuszki 27a
07-100 Węgrów
Polska

Parafia św. Antoniego Padewskiego

Ugoszcz 15
07-106 Ugoszcz
Polska

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Tokary 94
17-307 Tokary
Polska

Parafia Trójcy Przenajświętszej

ul. ks. prał. Michała Badowskiego 1
17-123 Rudka
Polska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Pl. Wyzwolenia 15
17-307 Niemirów
Polska

Parafia św. Wawrzyńca

ul. Wyzwolenia 1
07-120 Korytnica
Polska

Parafia Świętych Cyryla i Metodego

ul. 3 Maja 65
17-200 Hajnówka
Polska

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Stanisława Biskupa i Męczennika

ul. ks. P. Ściegiennego 7
17-200 Hajnówka
Polska

Parafia św. Antoniego Padewskiego

Gnojno 47
21-543 Gnojno (Konstantynów)
Polska

Parafia Trójcy Przenajświętszej – Diecezjalne Sanktuarium Maryjne

Pl. Ks. Kluka 6
18-230 Ciechanowiec
Polska

Parafia św. Jana Bosko

ul. Sadowa 2
08-300 Sokołów Podlaski
Polska

Parafia Niepokalanego Serca NMP - Konkatedra

ul. Skwer NMP 1 A
08-300 Sokołów Podlaski
Polska

Parafia Miłosierdzia Bożego

ul. Oleksiaka-Wichury 5
08-300 Sokołów Podlaski
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. 3 Maja 2
17-300 Siemiatycze
Polska

Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

ul. Kościelna 13
17-300 Siemiatycze Stacja
Polska

Parafia św. Andrzeja Boboli

ul. Kościelna 1
17-300 Siemiatycze
Polska

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

ul. Piłsudskiego 25
07-130 Kamionna
Polska

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Bielska 1
17-315 Grodzisk
Polska

Parafia Trójcy Świętej

Grodzisk 4
08-331 Grodzisk
Polska

Parafia św. Tomasza Apostoła w Osinach

ul. Częstochowska 67
42-261 Osiny
Polska

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Gródek 24
08-304 Gródek
Polska

Parafia Narodzenia NMP i św. Mikołaja

ul. Kościelna 4a
17-100 Bielsk Podlaski
Polska

Parafia Miłosierdzia Bożego

Wojska Polskiego 66
17-100 Bielsk Podlaski
Polska

Parafia Matki Bożej z Góry Karmel

ul. A. Mickiewicza 61
17-100 Bielsk Podlaski
Polska

Parafia św. Anny

Rogów 7
08-307 Rogów
Polska

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

Kąty 50
07-120 Kąty
Polska