Parafia Narodzenia Pańskiego

Kościół Narodzenia Pańskiego w Częstochowie

aleja Wolności, 42-202, Częstochowa, Woj. Śląskie, 42-202 Częstochowa POL

Parafia św. Jakuba Apostoła  - Częstochowa - ul. Kilińskiego 8 - 0.67km
Parafia Archikatedralna Świętej Rodziny  - Częstochowa - ul. Krakowska 15/17 - 0.70km
Parafia św. Andrzeja Świerada i Benedykta Pustelników  - Częstochowa - ul. Mickiewicza 5/17 - 0.72km
Parafia NMP Zwycięskiej  - Częstochowa - ul. Słowackiego 19/21 - 0.80km
Parafia św. Zygmunta  - Częstochowa - ul. Krakowska 1 - 0.82km