Parafia św. Faustyny Kowalskiej

Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

Kościół św. Faustyny Kowalskiej w Częstochowie

Inne parafie w miejscowości
ulica św. Faustyny 14, 42-218, Częstochowa, Woj. Śląskie 14, 42-218 Częstochowa POL

Parafia Świętych Pierwszych Męczenników Polski  - Częstochowa - ul. Obrońców Westerplatte 37 - 0.81km
Parafia Nawiedzenia NMP  - Częstochowa - ul. Okólna 113 - 0.82km
Parafia Akademicka św. Ireneusza w Częstochowie  - Częstochowa - ul. Kilińskiego 132 - 1.30km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Częstochowa - ul. gen. Władysława Sikorskiego 85 - 1.43km
Parafia św. Kaspra del Bufalo  - Częstochowa - ul. św. Kaspra del Bufalo 2/18 - 1.60km