Parafia Akademicka św. Ireneusza w Częstochowie

Częstochowska
Podwyższenia Krzyża Świętego w Częstochowie

Duszpasterstwo Akademickie Emaus w Częstochowie

10.00 (dla rodzin z dziećmi), 11.30 (studencka), 20.00 (studencka)

19.00 (nie ma mszy w sobotę)

Inne parafie w miejscowości
ulica Jana Kilińskiego 132, 42-218, Częstochowa, Woj. Śląskie 132, 42-218 Częstochowa POL

Parafia Nawiedzenia NMP  - Częstochowa - ul. Okólna 113 - 0.47km
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  - Częstochowa - Al. Jana Pawła II 82 - 0.81km
Parafia Świętych Pierwszych Męczenników Polski  - Częstochowa - ul. Obrońców Westerplatte 37 - 0.88km
Parafia św. Jadwigi Królowej  - Częstochowa - ul. gen. Józefa Zajączka 6 - 0.91km
Parafia św. Kazimierza Królewicza  - Częstochowa - ul. Brzeźnicka 45 - 1.05km