Parafia Zwiastowania NMP

7:00; 8:30; 10:00; 11:30; 17:00

7:00; 18:00

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Klasztorna 23, 09-150, Czerwińsk nad Wisłą, Powiat Płoński, Woj. Mazowieckie 23, 09-150 Czerwińsk nad Wisłą POL

Parafia św. Leonarda  - Chociszewo - Chociszewo 43 - 5.89km
Parafia Świętej Trójcy  - Wyszogród - ul. Rębowska 41 - 8.02km
Parafia Narodzenia NMP  - Secymin Nowiny - Secymin-Nowiny 21 - 8.14km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Rębowo - Rębowo 88 - 8.46km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radzikowo - ul. Warszawska 1 Grodziec 5 - 9.20km