Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

Krakowska
Czarny Dunajec

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Czerwinnem

7.00, 18.00 (17.00 w okresie zimowym)

Czerwienne, 34-407, Czerwienne, Czarny Dunajec, Powiat Nowotarski, Woj. Małopolskie, 34-407 Czarny Dunajec POL

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Skrzypne - Skrzypne 151 - 1.95km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Maruszyna - Maruszyna 255 - 2.54km
Parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Polski  - Miętustwo - Ciche 17 - 3.46km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Bańska Wyżna - ul. Szlak Papieski 153 - 4.14km
Parafia Św. Andrzeja Boboli  - Rogoźnik - Rogoźnik 132 - 4.74km