Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej

ul. Stańska 6
Czarnów 66-434

ulica Stańska 6, 69-113, Czarnów, Górzyca, Powiat Słubicki, Woj. Lubuskie 6, 69-113 Górzyca POL

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Słońsk - Pl.Wolności 1 - 5.54km
Parafia Matki Łaski Bożej  - Górzyca Odrzańska - ul. Kostrzyńska 9 - 8.13km
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  - Laski Lubuskie - Laski Lubuskie 10 - 8.59km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła  - Kostrzyn - ul. Kard. St.Wyszyńskiego 2 - 9.35km
Parafia Matki Bożej Rokitniańskiej  - Kostrzyn - ul. Jana Pawła II 8 - 10.37km