Parafia św. Elżbiety

Krakowska
Cieszyński

Kościół św. Elżbiety w Cieszynie

7:30, 9:30, 10:30 (w DPS "Betania"), 11:30, 15:30 (dla głuchoniemych w ostatnią niedzielę miesiąca), 18:00

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (2 głosów)
ulica Katowicka 3, 43-400, Cieszyn, Powiat Cieszyński, Woj. Śląskie 3, 43-400 Cieszyn POL

Parafia Imienia NMP  - Cieszyn - ul. Kościuszki 30 - 0.61km
Parafia św. Jerzego  - Cieszyn - ul. Liburnia 1 - 0.78km
Parafia św. Marii Magdaleny  - Cieszyn - pl. Dominikański 2 - 0.85km
Parafia św. Michała Archanioła  - Cieszyn - ul. Kościelna - 1.76km
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela  - Cieszyn - ul. Gen. J. Hallera 122 - 2.50km