Parafia św. Mikołaja Biskupa

Kościół św. Mikołaja Biskupa w Chwaliszewie

8:00, 9:30 i 11:00

18:00 (oprócz poniedziałku)

ulica Spokojna 1, 63-750, Chwaliszew, Krotoszyn, Powiat Krotoszyński, Woj. Wielkopolskie 1, 63-750 Krotoszyn POL

Parafia św. Izydora Oracza  - Biadki - ul. Krotoszyńska 38 - 3.78km
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Sulmierzyce - ul. Nowa 12 - 4.03km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Krotoszyn - ul. Farna 10 - 8.31km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Krotoszyn - ul. Klasztorna 3 - 8.54km
Parafia św. Andrzeja Boboli  - Krotoszyn - ul. ks. Jerzego Popiełuszki 3 - 8.75km