Parafia Miłosierdzia Bożego

Częstochowska
działoszyński

Kościół Miłosierdzia Bożego w Chorzewie

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

Chorzew 34, 98-358, Chorzew, Kiełczygłów, Powiat Pajęczański, Woj. Łódzkie 34, 98-358 Kiełczygłów POL

Parafia św. Marcina  - Siemkowice - ul. Kościelna 19 - 4.01km
Parafia św. Antoniego z Padwy  - Kiełczygłów - ul. Księdza Józefa Jansona 9 - 4.04km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Rząśnia - Biała Szlachecka 28 - 5.55km
Parafia św. Rocha  - Rząśnia - ul. Kościuszki 18 - 6.23km