Parafia Narodzenia NMP

Opatówek

Kościół Narodzenia NMP w Chełmcach

10.00- kaplica w Żydowie

Chełmce 8, 62-860, Chełmce, Opatówek, Powiat Kaliski, Woj. Wielkopolskie 8, 62-860 Opatówek POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Opatówek - ul. Kościelna 9 - 5.25km
Parafia bł. Michała Kozala  - Kalisz - ul. Chocimska 8 - 5.52km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Godziesze Wielkie - ul. Kard.Stefana Wyszyńskiego 1 - 6.13km
Parafia Św. Jakuba Apostoła  - Tłokinia - Tłokinia 99 - 6.99km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Gostyczyna - Gostyczyna 54 - 6.99km