Parafia św. Apostołów Filipa i Jakuba

Poznańska
Grabów

Kościół św. Apostołów Filipa i Jakuba św. Apostołów Filipa i Jakuba

19.00 (czas letni), 18.00 (czas zimowy)

Bukownica 87, 63-520, Bukownica, Grabów nad Prosną, Powiat Ostrzeszowski, Woj. Wielkopolskie 87, 63-520 Grabów nad Prosną POL

Parafia Chrystusa Króla  - Marszałki - Marszałki 15a - 2.44km
Parafia św. Marcina  - Chlewo - Chlewo 5a - 2.71km
Parafia św. Idziego  - Przedborów - Przedborów 2 - 4.33km
Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja  - Grabów nad Prosną - ul. Grodzka 12 - 6.11km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Doruchów - ul. Kościelna 22 - 6.44km