Parafia Miłosierdzia Bożego

Brzesko

Kościół Miłosierdzia Bożego w Brzesku

Msze

7:00, 8:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 15:15, 18:30 (dla młodzieży)

6:30, 7:00 (nie ma w wakacje), 18:00

Obszar parafii (Kolęda)

Brzesko: ul. Boczna, ul. Brzezowiecka po lewej stronie, ul. Czarnowiejska, ul. Garbarska, os. Władysława Jagiełły, ul. Jasna, ul. Jaśminowa, ul. Jodłowska, ul. Konstytucji 3 Maja do Spacerowej, ul. Kopaliny, ul. Kosynierów, ul. Królowej Jadwigi, ul. Kościuszki po lewej stronie do ulicy Królowej Jadwigi, ul. Kwiatowa, ul. Lawendowa, ul. Legionów Piłsudskiego po lewej stronie, ul. Łąkowa, ul. Makowa, ul. Okulickiego, ul. Polna, ul. Różana, ul. Słoneczna, ul. Solskiego od ul. Legionów Piłsudskiego do ul. Gen. Okulickiego, ul. Szczepanowska, ul. Topolowa, os. Partyzantów, ul. Partyzantów, ul. Poprzeczna, ul. Spokojna, ul. Wiejska, ul. Wrzosowa, ul. Zacisze, ul. Zamknięta.

Aktualizacja informacji o parafii

Parafia lokalizacja i odległość od parafii
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Brzesko - ul. Kołłątaja 15A - 0.77 km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Brzesko-Słotwina - ul. Kołłątaja 8 - 0.84 km