Parafia św. Anny

7.30, 10.00, 11.15, 18.00

9.00 - MNICHOWICE

15.00 - SANKTUARIUM

ulica Wrocławska 58, 63-640, Bralin, Powiat Kępiński, Woj. Wielkopolskie 58, 63-640 Bralin POL

Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników  - Turkowy - Turkowy - 5.02km
Parafia św. Marcina Biskupa  - Kępno - ul. Kościuszki 3 - 5.86km
Parafia Świętej Trójcy  - Nowa Wieś Książęca - Nowa Wieś Książęca 81 - 6.10km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Hanulin - ul. Bohaterów Westerplatte 56/58 - 6.25km
Parafia Matki Bożej Różańcowej  - Kępno - Poznańska 5 A - 6.55km