Parafia Trójcy Przenajświętszej

Częstochowska

rozprzański

Kościół Trójcy Przenajświętszej w Bogdanowie

10.00 (Dobiecin – kaplica Podwyższenia Krzyża Świętego)

11.15 (Postękalice – kościół filialny św. Rocha)

8.30 (Woźniki – kaplica św. Franciszka z Asyżu)

7.00, 18.00 (zimą o 17.00)

Średnia: 4.5 (2 głosów)
ulica ks. Mieczysława Kozakowskiego 4A, 97-371, Bogdanów, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 4A, 97-371 Wola Krzysztoporska POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Wola Krzysztoporska - ul. Wesoła 46 - 4.86km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Parzniewice - Parzniewice 14 - 5.66km
Parafia św.Michała  - Wielopole - - 8.15km
Parafia św.Antoniego Padewskiego  - Gąski - Gąski 27 - 8.71km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Bełchatów - ul. św. Faustyny Kowalskiej 8 - 8.72km