Parafia Chrystusa Króla

Odolanów

Kościół Chrystusa Króla w Bogdaju

Średnia: 4.4 (5 głosów)
Bogdaj 8, 63-435, Bogdaj, Sośnie, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 8, 63-435 Sośnie POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Uciechów - ul. Kościelna 2 - 5.51km
Parafia św. Judy Tadeusza  - Garki - Garki 16A - 6.10km
Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny  - Sośnie - ul. Kościelna 25 - 6.12km
Parafia św. Antoniego Padewskiego i św. Jadwigi Śląskiej  - Granowiec - ul. Odolanowska 44 - 6.51km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Kuźnica Czeszycka - Kuźnica Czeszycka 2 - 6.65km