Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Błonie 5
Błonie Szlacheckie 99-151

Średnia: 5 (1 głosów)
Błonie 5, 99-151, Błonie, Łęczyca (Gmina), Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 5, 99-151 Łęczyca (Gmina) POL

Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Topola Królewska - Topola Królewska 63 - 4.09km
Parafia św.Marcina  - Siedlec - Siedlec 18 - 4.09km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 4.58km
Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 4.66km
Parafia Św. Marii Magdaleny  - Leźnica Mała - Leźnica Mała28 - 5.08km