Parafia św. Jadwigi i św. Jacka

Kościół św. Jadwigi i św. Jacka w Biskupicach

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 3.5 (12 głosów)
Biskupice 93, 46-324, Biskupice, Radłów, Powiat Oleski, Woj. Opolskie 93, 46-324 Radłów POL

Parafia Narodzenia NMP  - Kościeliska - Kościeliska 44 - 3.53km
Parafia św. Mateusza  - Sternalice - Sternalice 83 - 6.01km
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela  - Kozłowice - ul. Kluczborska 3 - 6.99km
Parafia Bożego Ciała  - Olesno - ul. Kościelna 1 - 9.08km
Parafia św. Marcina  - Żytniów - Żytniów 35 - 9.53km