Parafia Narodzenia NMP

Gnieźnieńska
miłosławski

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Biechowie

18.00 (w czasie zimowym o 17.00)

Biechowo 12, 62-320, Biechowo, Miłosław, Powiat Wrzesiński, Woj. Wielkopolskie 12, 62-320 Miłosław POL

Parafia św. Andrzeja Apostoła  - Nowa Wieś Królewska - Nowa Wieś Królewska - 2.86km
Parafia św. Mikołaja  - Bardo - Bardo 10 - 4.41km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Grabowo Królewskie - Grabowo Królewskie 40 - 4.77km
Parafia św. Marcina  - Kaczanowo - ul. Kościelna 37 - 5.67km
Parafia św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza  - Kołaczkowo - ul. Wrzesińska 22 - 6.07km